Embassy of Austria
Call Us Free: 1-800-123-4567

Elektriline massaaži dušš – sinu uus lemmik

Dušš on teie vannitoa keskne koht ning uuendatud ja moodsate süsteemide kasutamine võib teie vannitoale või duširuumile palju juurde anda. Kaasajal on võimalik osta väga erinevaid dušisegisteid nii, et võtab silmade eest lausa kirjuks. Kui te otsite aga nii mugavust kui ka stiilsust, siis soovitame teile elektrilist massaaži dušši.

Esimese kõsimusena tuleb nüüd kindlalt pähe see, et mis asi see siis üldse on?

Elektriline massaaži dušši on tõeliselt jõuline viis, kuidas tõsta veesurvet dušiotsikus. See dušš tõmbab endasse vett meeletu jõuga tänu sisseehitatud veepumbale ning laseb välja ühtlaselt tugeva joa, et tagada teile võimalikest parim dušikogemus. Selliseid dušisegisteid on võimalik osta erinevate lisadega ning välimusega – stiilne kinnitus ning välimus lisab teie vannitoale kindlasti juurde kaasaegset välimust ning luksuslikku tunnet.

Lisaks kõigele muule toimub vee soojendamine sama põhimõtte alusel nagu kaasaegsete, dušisegistitel, kus segisti (mis segab külma ja sooja vett) on kinnitatud veepaagi sisse ja pump asub segisti ning dušipea vahel, et pumbata maksimaalselt palju vett.

Kui tuleme koju pärast pikka tööpäeva, siis igatseme arvatavasti kõik seda, et saaks minna mõnulema sooja duši alla. Elektrilise massaaži dušiotsiku abil saate te enda meeli värskendada ning lihastele soovitud lõõgastust pakkuda. Kõige hullem, mis saab juhtuda, et soe vesi saab otsa just siis, kui te olete dušši nautimas. Selliseid juhtumeid tuli ette varemate duššide puhul, kuid kaasaegsed segistid on üles ehitatud selliselt, et koguvad võimalikult palju vett ning tagavad meile ühtlase ning sooja veejoa kogu protseduuri vältel.

Võib julgelt öelda, et igal mündil on kaks külge. Sedasi on ka sellel dušitüübil oma head ning vead.

  • kuna antud seade tötab elektri pealt, siis loomulikult ei ole ta energiasäästlik ning tarbib ka palju vett
  • see ei ole kõige säästlikum, sest kasutab palju vett, et koguda see kokku ning tagada maksimaalselt tugev ja ühtlane surve duši all käies
  • see ei ole sobilik vannituppa, kus on madal veesurve või, kus gravitatsioon mõjutab vee jõudmist kõrgele.